-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лінія роздачі в комплекті
Тендер Prozorro UA-2026-06-01-009044-a
Завершена
95 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
9ce9a69a93db415ebcbb3062ead56442
Внутрішній номер закупівлі:
29397392
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-01-009044-a
Замовник:
Військова частина 1471
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311530
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Клименко Юлія Ігорівна 380980117782 YKlymenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
95 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.06.2026 15:19 - 06.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.06.2026 15:19 - 09.06.2026 08:00
Аукціон:
10.06.2026 14:04 - 10.06.2026 14:33
Період кваліфікації:
10.06.2026 14:33 - 16.06.2026 10:24
Період завантаження договору:
22.06.2026 00:00 - 02.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴95 200.00 Лінія роздачі в комплекті