-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Живильні середовища і добавки
Тендер Prozorro UA-2026-06-01-008971-a
Торги не відбулися
81 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
961250f481fe4752a003d5b7f570c714
Внутрішній номер закупівлі:
29397319
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-01-008971-a
Замовник:
Одеська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
×
-
Код ЄДРПОУ:
00702972
-
Адреса:
67667, Україна, Одеська область, смт Хлібодарське, Одеський район, вул. Маяцька дорога, буд. 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Валеріївна Любомська +380975173685, +380487053097 odlabtender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24930000-2 ФотохімікатиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
81 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.06.2026 15:17 - 06.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.06.2026 15:17 - 09.06.2026 09:00
Аукціон:
з 10.06.2026 13:34
Період кваліфікації:
09.06.2026 09:00 - 12.06.2026 14:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴81 000.00 Живильні середовища і добавки