• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Оборонна закупівля
  • Без аукціону

Автомобільні запчастини

Завершена

38 300.00 UAH без ПДВ
Номер: e292d153f26744478d50940c7ec61715
Внутрішній номер закупівлі: 29389194
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-01-000740-a   
Замовник: Військова частина А5170
Класифікатор ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 38 300.00 UAH без ПДВ
Додаткова ознака: Оборонна закупівля

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ремінь привода агрегатів ContiTech (Continental), НФ-00003492
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штука
Період постачання 01.06.2026 - 05.06.2026
Місце постачання
Комплект зчеплення 1.5 dCI RENAULT Original, НФ-00004846
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штука
Період постачання 01.06.2026 - 05.06.2026
Місце постачання
Радіатор охолодження Renault Duster 2, НФ-00004849
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штука
Період постачання 01.06.2026 - 05.06.2026
Місце постачання
271151171R, радіатор опалювача салону Renault Duster 2, НФ-00004850
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штука
Період постачання 01.06.2026 - 05.06.2026
Місце постачання
Гофра глушника, НФ-00001076
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штука
Період постачання 01.06.2026 - 05.06.2026
Місце постачання
Автомобiльна лампа H 7, НФ-00001231
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 2 штука
Період постачання 01.06.2026 - 05.06.2026
Місце постачання
Синхронізатор кпп (1-2 передачі) RENAULT 326049728R, НФ-00004851
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штука
Період постачання 01.06.2026 - 05.06.2026
Місце постачання
Хрестовина карданого вала FEBI BILSTEIN 38414, НФ-00004853
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штука
Період постачання 01.06.2026 - 05.06.2026
Місце постачання
Ремкомплект ПНВТ Renault (Clio, Duster, Kangoo, Logan, Megane, Sandero, Scenic) 1.5 Euro 5 DELPHI 7135559, НФ-00004854
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штука
Період постачання 01.06.2026 - 05.06.2026
Місце постачання

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Слюсар Микита Олексійович
Ціна пропозиції 38 300.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.06.2026 09:28
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: d97a2592978b4853bf84dc957b4e496c
Ідентифікатор договору: UA-2026-06-01-000740-a-a1
Постачальник: Слюсар Микита Олексійович
Номер договору: №129/88
Сума договору: 38 300.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Ремінь привода агрегатів ContiTech (Continental), НФ-00003492: 800.00000 UAH без ПДВ
Комплект зчеплення 1.5 dCI RENAULT Original, НФ-00004846: 8 500.00000 UAH без ПДВ
Радіатор охолодження Renault Duster 2, НФ-00004849: 8 200.00000 UAH без ПДВ
271151171R, радіатор опалювача салону Renault Duster 2, НФ-00004850: 5 000.00000 UAH без ПДВ
Гофра глушника, НФ-00001076: 700.00000 UAH без ПДВ
Автомобiльна лампа H 7, НФ-00001231: 300.00000 UAH без ПДВ
Синхронізатор кпп (1-2 передачі) RENAULT 326049728R, НФ-00004851: 8 000.00000 UAH без ПДВ
Хрестовина карданого вала FEBI BILSTEIN 38414, НФ-00004853: 3 500.00000 UAH без ПДВ
Ремкомплект ПНВТ Renault (Clio, Duster, Kangoo, Logan, Megane, Sandero, Scenic) 1.5 Euro 5 DELPHI 7135559, НФ-00004854: 3 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 01.06.2026 09:26
Статус:
Підписаний