-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Конструкції та їх частини
Тендер Prozorro UA-2026-05-29-010381-a
Торги відмінено
10 381 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
29091a0e96ae4d5a8e92eccac4b84ad1
Внутрішній номер закупівлі:
29387062
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-29-010381-a
Замовник:
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38107486
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Набережна Незалежності , 1В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михайлина Мелеш +380978272395 m.melesh@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
10 381 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.05.2026 21:38 - 03.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2026 21:38 - 06.06.2026 00:00
Аукціон:
з 08.06.2026 15:43
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
894d99a23e0f4b70ad0fdbb994597700
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Уповноваженою особою під час проведення процедури закупівлі «Збірно-розбірна комплексна споруда спеціального призначення для зберігання техніки (3 машино-місця), «Конструкції та їх частини», за ДК 021:2015:44210000-5 Єдиного закупівельного словника, ідентифікатор закупівлі № UA-2026-05-29-010381-a,під час етапу періоду приймання тендерних пропозицій встановлено, що закупівлю оголошено із завищеною очікуваною вартістю предмета закупівлі.
За результатами додаткового аналізу ринку та порівняння аналогічних закупівель в електронній системі закупівель PROZORRO, підтверджено суттєве перевищення очікуваної вартості предмета закупівлі порівняно із середньоринковими цінами аналогічних товарів.
Встановлені обставини свідчать про невідповідність визначеної очікуваної вартості принципам максимальної економії, ефективності та пропорційності, передбаченим статтею 5 Закону України «Про публічні закупівлі», а також створюють ризик неефективного використання бюджетних коштів.
На даному етапі проведення процедури закупівлі внесення змін до очікуваної вартості предмета закупівлі без відміни відкритих торгів є неможливим.
Таким чином, виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель неможливо усунути в межах поточної процедури закупівлі.
Зазначені порушення на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити.
Відповідно підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень;
Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні.
Період оскарження:
04.06.2026 17:27 - 15.06.2026 00:00
Дата опублікування:
04.06.2026 17:27
Дата виконання:
15.06.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴10 381 500.00 Збірно-розбірна комплексна споруда спеціального призначення для зберігання техніки (3 машино-місць).