-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обкладинки особової справи
Тендер Prozorro UA-2026-05-29-009818-a
Термін поставки зазначений в оголошенні є орієнтовним. Визначальним є термін відповідно до умов тендерної документації
Завершена
153 996.00
UAH з ПДВ
Номер:
45b2fee69a3c4c5ea27ad5131fc875b2
Внутрішній номер закупівлі:
29386498
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-29-009818-a
Замовник:
Департамент патрульної поліції
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108646
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Віталій Надєєв +380676391456 v.nadieiev@patrol.police.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
153 996.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.05.2026 17:29 - 03.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2026 17:29 - 06.06.2026 00:01
Аукціон:
08.06.2026 15:23 - 08.06.2026 15:52
Період кваліфікації:
08.06.2026 15:52 - 11.06.2026 12:41
Період завантаження договору:
17.06.2026 00:00 - 27.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴153 996.00 Обкладинки особової справи