-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Клапани, засувки
Тендер Prozorro UA-2026-05-29-009758-a
Торги не відбулися
540 785.00
UAH з ПДВ
Номер:
9d747907401d4b88a892e7dd95aae6b2
Внутрішній номер закупівлі:
29386436
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-29-009758-a
Замовник:
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, вул. Горького 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бурлаєва Наталія Анатоліївна +380503847607 N.Burlaeva@vostgok.dp.ua http://vostgok.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
540 785.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.05.2026 17:23 - 05.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2026 17:23 - 08.06.2026 08:00
Аукціон:
з 09.06.2026 14:06
Період кваліфікації:
08.06.2026 08:00 - 12.06.2026 16:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴540 785.00 Клапани, засувки