-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з вивезення твердих побутових відходів (ДК 021:2015 – 90510000-5 – Утилізація / видалення сміття та поводження зі сміттям)
Тендер Prozorro UA-2026-05-29-009473-a
Завершена
99 999.90
UAH без ПДВ
Номер:
7f1f606466fd4b5b8bb2973cc6ee6e15
Внутрішній номер закупівлі:
29386140
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-29-009473-a
Замовник:
КП Південний берег
×
-
Код ЄДРПОУ:
35657816
-
Адреса:
67842, Україна, Одеська область, село Дальник, ВУЛИЦЯ ДРУЖБИ, будинок 126
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шинкаренко Василь Петрович +380950442084 2v4@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2026-05-11-006417-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
99 999.90 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Послуги з вивезення твердих побутових відходів» (ДК 021:2015 – 90510000-5 – Утилізація / видалення сміття та поводження зі сміттям)
Кількість
182 метр кубічний
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Лозинський М. Л.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3827602817
-
Контактна особа:
Лозинський Михайло Леонідович 0508504784
-
Адреса:
67841, Україна, Одеська область, с. Барабой, вул. Миру, 32
Ціна пропозиції
99 999.90 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.05.2026 16:41
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
bde86744b637448fa750b068d9829ddb
Ідентифікатор договору:
UA-2026-05-29-009473-a-a1
Постачальник:
ФОП Лозинський М. Л.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3827602817
-
Адреса:
67841, Україна, Одеська область, с. Барабой, вул. Миру, 32
Номер договору:
29-05/2026
Сума договору:
99 999.90 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.05.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
29.05.2026 00:00
Статус:
Підписаний