• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Стоматологічна установка Аякс 12 (або еквівалент) з верхньою подачею (Код НК 024:2023 43698 Бормашина стоматологічна пневматична))

Завершена

615 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 4b7e6db790a040f3be5e4be01236dfd3
Внутрішній номер закупівлі: 29385777
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-29-009114-a   
Замовник: МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР"
Контактна особа: Альона Ратушняк +38432561231 spvmksc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 615 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.05.2026 16:12 - 05.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.05.2026 16:12 - 08.06.2026 00:00
Аукціон: з 08.06.2026 11:57
Період кваліфікації: 08.06.2026 00:00 - 11.06.2026 10:55
Період завантаження договору: 17.06.2026 00:00 - 27.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴615 000.00 од ДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Стоматологічна установка Аякс 12 (або еквівалент) з верхньою подачею (Код НК 024:2023 43698 Бормашина стоматологічна пневматична))