-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Підгузники
Тендер Prozorro UA-2016-10-04-001039-b
розмір XL - 810 од., розмір L – 4320 од., розмір M - 21960 од.
Торги не відбулися
366 054.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 366.05 UAH
мін. крок: 0.1% або 366.05 UAH
Номер:
3e693a422f9b4d42a2b5700272eb0f7a
Внутрішній номер закупівлі:
293843
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-10-04-001039-b
Замовник:
КЗ ЗАПОРІЗЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 5
×
-
Код ЄДРПОУ:
38969547
-
Адреса:
69097, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул.Запорозького козацтва, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зубачова Олена Миколаївна +380612780676 pklinika@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33751000-9 ПідгузкиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
366 054.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
366.05 UAH
Період уточнення:
04.10.2016 14:22 - 11.10.2016 14:27
Період прийому пропозицій:
04.10.2016 14:22 - 21.10.2016 14:27
Аукціон:
24.10.2016 15:34 - 24.10.2016 16:25
Період кваліфікації:
24.10.2016 16:25 - 28.10.2016 19:06
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підгузники (розмір XL - 810 од., розмір L – 4320 од., розмір M - 21960 од.)
×
-
ДК 016:2010:
17.22.1 Папір побутовий і туалетний та паперова продукція
Кількість
27090 штуки
Період постачання
01.10.2016 - 31.12.2016
Місце постачання
69097, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул.Запорозького козацтва, 25
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Альтернатива Трейд
Оскарження: 24.10.2016 16:25 - 07.11.2016 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37878035
-
Контактна особа:
Константинов Олександр Миколайович +380968412170 a.konstantinov@alternativa.kh.ua
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, місто Харків, вул. Плеханiвська, буд. 92А, кімната 1611Б
Оскарження: 24.10.2016 16:25 - 07.11.2016 23:00
Початкова пропозиція
208 755.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
207 193.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.10.2016 17:15
Документи
11
Скарги
0
ТОВ "ВКФ Алекс Ком Лтд"
Оскарження: 28.10.2016 17:15 - 07.11.2016 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
19261430
-
Контактна особа:
Надежда Ільченко +380 50 3337495 nadiae@ukr.net
-
Адреса:
03164, Україна, Київ, м. Київ, вул. Генерала Наумова,23Б
Оскарження: 28.10.2016 17:15 - 07.11.2016 23:00
Початкова пропозиція
231 310.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
207 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.10.2016 18:35
Документи
20
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АТЛАНТ ДИСТРИБЬЮШН"
Оскарження: 28.10.2016 18:35 - 07.11.2016 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40289732
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АТЛАНТ ДИСТРИБЬЮШН" +380639082103 simovich.k@imperiaholding.com
-
Адреса:
Україна, 01032, м.Київ, БУЛЬВАР ТАРАСА ШЕВЧЕНКА, будинок 33
Оскарження: 28.10.2016 18:35 - 07.11.2016 23:00
Початкова пропозиція
220 995.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
213 547.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.10.2016 18:41
Документи
44
Скарги
0
ТОВ "Епіцентр К"
Оскарження: 28.10.2016 18:41 - 07.11.2016 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
ТОВ "Епіцентр К" 0997594248 komplekt@dt.epicentrk.com
-
Адреса:
Украина, Київська обл., Киев, м. Київ, вул. Братиславська 11
Оскарження: 28.10.2016 18:41 - 07.11.2016 23:00
Початкова пропозиція
268 708.68 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
222 076.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.10.2016 18:46
Документи
4
Скарги
0
ТОВ "ЛЕКСТРЕЙД"
Оскарження: 28.10.2016 18:46 - 07.11.2016 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38010921
-
Контактна особа:
Артем lutsenko_artem@yahoo.com
-
Адреса:
08131, Україна, Київська область, с. Софіївська Борщагівка, вул Мала Кільцева, 18
Оскарження: 28.10.2016 18:46 - 07.11.2016 23:00
Початкова пропозиція
245 350.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
245 350.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.10.2016 18:52
Документи
16
Скарги
0
Би Ту Би Экспресс
Оскарження: 28.10.2016 18:52 - 07.11.2016 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37590041
-
Контактна особа:
Би Ту Би Экспресс +380973151074 melnichuk@b2bexpress.com.ua http://www.b2bexpress.com.ua
-
Адреса:
Украина, Київська обл., Киев, Україна, 02660, м. Київ, вул. Червоноткацька, 71 тел. (044) 597-04-47 тел./факс (044) 597-04-40
Оскарження: 28.10.2016 18:52 - 07.11.2016 23:00
Початкова пропозиція
284 526.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
268 708.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.10.2016 18:56
Документи
18
Скарги
2
ТОВ "БаДМ"
Оскарження: 28.10.2016 18:56 - 07.11.2016 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31816235
-
Контактна особа:
Екатерина Буряк +380567470245 eburyak@badm-b.biz
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Днепропетровск, вул. Панікахи, 2, кор.12, к.426
Оскарження: 28.10.2016 18:56 - 07.11.2016 23:00
Початкова пропозиція
297 179.78 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
283 447.31 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.10.2016 19:06
Документи
6
Скарги
0