• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – 09130000-9 – нафта і дистиляти (Бензин А-95; Дизельне паливо)

Завершена

5 711 430.00 UAH з ПДВ
Номер: b98a3019a1674394a3956b6d97d72eba
Внутрішній номер закупівлі: 29383895
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-29-007193-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства"
Контактна особа: Лихно Ольга Валеріївна +380457553734 vodokanal_ya@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 5 711 430.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.05.2026 15:09 - 07.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.05.2026 15:09 - 10.06.2026 00:00
Аукціон: 10.06.2026 11:02 - 10.06.2026 11:25
Період кваліфікації: 10.06.2026 11:25 - 12.06.2026 15:31
Період завантаження договору: 18.06.2026 00:00 - 28.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 711 430.00 Бензин А-95; Дизельне паливо