-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Долинського ліцею №6 "Європейський" Долинської міської ради
Тендер Prozorro UA-2026-05-29-007162-a
Завершена
132 080.00
UAH без ПДВ
Номер:
bfc4b46df60c4d7cb15235d8ba7258cc
Внутрішній номер закупівлі:
29383825
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-29-007162-a
Замовник:
ДОЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 6 "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ" ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20565550
-
Адреса:
77504, Україна, Івано-Франківська область, Долина, місто Долина, ВУЛИЦЯ СТЕПАНА БАНДЕРИ, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Шубин 380982468703 mavsch@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
132 080.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів Долинського ліцею №6 "Європейський" Долинської міської ради. Надавачем послуги є фізична особа-підприємець, яка у відповідності до Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» та Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» немає кінцевого бенефіціарного власника, що підтверджується інформацією з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
Кількість
2264 штука
Період постачання
до 30.06.2026
Місце постачання
77504, Україна, Івано-Франківська область, Долина, ВУЛИЦЯ СТЕПАНА БАНДЕРИ, будинок 8
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Савчук Галина Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
1763801002
-
Контактна особа:
Савчук Галина Михайлівна 380967411178 zow6_dol@ukr.net
-
Адреса:
77500, Україна, Івано-Франківська область, с. Новичка, вул. Сонячна, 32
Ціна пропозиції
132 080.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.05.2026 14:46
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6d319fec8eeb4494a8f66858f17dfb5f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-05-29-007162-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Савчук Галина Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
1763801002
-
Адреса:
77500, Україна, Івано-Франківська область, с. Новичка, вул. Сонячна, 32
Номер договору:
27
Сума договору:
70 338.40 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з організації гарячого харчування учнів Долинського ліцею №6 "Європейський" Долинської міської ради. Надавачем послуги є фізична особа-підприємець, яка у відповідності до Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» та Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» немає кінцевого бенефіціарного власника, що підтверджується інформацією з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.: 58.33922 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.05.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
29.05.2026 00:00
Статус:
Підписаний