• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації гарячого харчування учнів Долинського ліцею №5

Завершена

26 840.00 UAH без ПДВ
Номер: 52ac91f12fd74042a8cd9891514ffe37
Внутрішній номер закупівлі: 29383814
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-29-007140-a   
Замовник: Долинський ліцей №5 Долинської міської ради Івано-Франківської області
Контактна особа: Яцковська Мирослава Петрівна +380992049261 jatskowska.m.p@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 26 840.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів Долинського ліцею №5
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 468 штука
Період постачання до 02.06.2026
Місце постачання 77500, Україна, Івано-Франківська область, м. Долина, вул. Грушевського, 24 Б На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа - підприємець Ленгевич Тетяна Василівна
Ціна пропозиції 26 840.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.05.2026 14:50
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: e7d847938eac436a9039b36f1e4a10cf
Ідентифікатор договору: UA-2026-05-29-007140-a-a1
Постачальник: Фізична особа - підприємець Ленгевич Тетяна Василівна
Номер договору: 22
Сума договору: 22 475.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.05.2026 00:00 - 30.06.2026 23:59
Дата підписання: 26.05.2026 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
p7s
sign.p7s