-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали (44113620-7 Асфальт) (Суміші асфальтобетонні гарячі)
Тендер Prozorro UA-2026-05-29-006798-a
Завершена
15 150 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b739596cba294e15ae8ebd98647c3c4d
Внутрішній номер закупівлі:
29383457
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-29-006798-a
Замовник:
КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03349499
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Гречишникова, 54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кіона Олена Володимирівна +380974460359 ekiona4@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
15 150 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.05.2026 14:32 - 04.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2026 14:32 - 07.06.2026 22:00
Аукціон:
08.06.2026 11:45 - 08.06.2026 12:08
Період кваліфікації:
08.06.2026 12:08 - 12.06.2026 15:52
Період завантаження договору:
18.06.2026 00:00 - 28.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴15 150 000.00 ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали (44113620-7 Асфальт) (Суміші асфальтобетонні гарячі)