-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Радіатор біметалевий секційний з комплектом підключення(44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
Тендер Prozorro UA-2026-05-29-006693-a
Завершена
214 248.00
UAH з ПДВ
Номер:
cf9fe42b7e7a481c80105c5bf52cc921
Внутрішній номер закупівлі:
29383328
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-29-006693-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32863684
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Садова, буд. 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анна Зіміна +380632293044 ziminaanna77@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
214 248.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.05.2026 14:28 - 07.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2026 14:28 - 10.06.2026 00:00
Аукціон:
10.06.2026 15:01 - 10.06.2026 15:24
Період кваліфікації:
10.06.2026 15:24 - 10.06.2026 16:38
Період завантаження договору:
16.06.2026 00:00 - 26.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴214 248.00 Радіатор біметалевий секційний з комплектом підключення(44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)