-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання та приладдя
Тендер Prozorro UA-2026-05-29-006275-a
Завершена
134 460.00
UAH з ПДВ
Номер:
804e068632f04d9db95c2d7ee5cc01fa
Внутрішній номер закупівлі:
29382902
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-29-006275-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22933548
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, вул. Саєнка Андрія, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Мудрак +380953098997 tan.ok@ukr.net http://my.zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
134 460.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.05.2026 14:11 - 03.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2026 14:11 - 06.06.2026 00:00
Аукціон:
08.06.2026 12:29 - 08.06.2026 13:04
Період кваліфікації:
08.06.2026 13:04 - 10.06.2026 09:40
Період завантаження договору:
16.06.2026 00:00 - 26.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴134 460.00 Комп’ютерне обладнання та приладдя