-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
поточний ремонт приміщень (актовий зал, сходові клітини) Ужгородського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради (код згідно з ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-05-29-006200-a
Торги не відбулися
984 163.00
UAH з ПДВ
Номер:
ab08dc2e1afd462ab948f172916c28a0
Внутрішній номер закупівлі:
29382817
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-29-006200-a
Замовник:
КУ Ужгородський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22110284
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул. Федора Потушняка, 10 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ільницька Єлізавета-Роксолана Вікторівна +380501731116 soctercentr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
984 163.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.05.2026 14:11 - 05.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2026 14:11 - 08.06.2026 00:00
Аукціон:
з 08.06.2026 14:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴984 163.00 поточний ремонт приміщень (актовий зал, сходові клітини) Ужгородського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради