• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Щити опалубки та комплектуючі

Торги не відбулися

3 134 004.80 UAH без ПДВ
Номер: df7bb0079a1442baa3c350ae7ab1725c
Внутрішній номер закупівлі: 29382553
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-29-005918-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Чирук Інна Іванівна 380384263770 chyruk.inna@khnpp.atom.gov.ua http://www.xaec.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 134 004.80 UAH без ПДВ
Період уточнення: 29.05.2026 13:56 - 05.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.05.2026 13:56 - 08.06.2026 10:00
Аукціон: з 09.06.2026 14:41
Період кваліфікації: 08.06.2026 10:00 - 02.07.2026 14:18

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 134 004.80 Щити опалубки та комплектуючі