• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: просп. Богоявленський, 314

Номенклатурні позиції: Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: просп. Богоявленський, 314 - ДК 2021:2015 - (90911200-8) – послуги з прибирання будівель

Торги не відбулися

291 408.00 UAH без ПДВ
Номер: ba0a47925d1c4b7e8fe5c09bffb5b482
Внутрішній номер закупівлі: 29382545
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-29-005914-a   
Замовник: адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради
Контактна особа: Степаніцина Інна Леонідівна +380512600277 inna_02112008@ukr.net https://corabeldistr.mkrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 291 408.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 29.05.2026 14:02 - 04.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.05.2026 14:02 - 07.06.2026 08:00
Аукціон: з 08.06.2026 14:50

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴291 408.00 Послуги з прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: просп. Богоявленський, 314