• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини Візок ручний двоколісний вантажний з відкидною платформою (ІТ)

Інформація, що вимагається пунктами 8, 9 частини 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», не зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, міститься у тендерній документації.

Торги не відбулися

7 875.00 UAH без ПДВ
Номер: 4172ba77cf864a3a8bfddd899dbb15bf
Внутрішній номер закупівлі: 29381551
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-29-004920-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Контактна особа: Ткачук Ольга Юріївна 380612583523 TKACHUK.OU@UA.ENERGY https://ua.energy/
Класифікатор ДК 021:2015: 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 7 875.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 29.05.2026 12:55 - 05.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.05.2026 12:55 - 08.06.2026 12:00
Аукціон: з 09.06.2026 14:17

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴7 875.00 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини Візок ручний двоколісний вантажний з відкидною платформою (ІТ)