-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
телекомунікаційні послуги – послуги провайдерів
Тендер Prozorro UA-2026-05-29-004305-a
Завершена
93 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
cbdc9ebeaf334c7e8560ef55a55802da
Внутрішній номер закупівлі:
29380935
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-29-004305-a
Замовник:
Управління СБУ в Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001562
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул. Олександра Довженка, буд.№3
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Клованич Володимир Іванович +380312691343 vo-ka@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
93 600.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунок за послуги захищеного доступу до мережі Інтернет та захищені канали зв’язку здійснюється на підставі Акту наданих Послуг (далі – Акт) після фактичного підключення зазначеного об’єкта за визначеною адресою шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Оператора протягом 15 (п’ятнадцяти) робочих днів з дня підписання Акту та рахунку при наявності бюджетних призначень на зазначені цілі, з можливістю відстрочки платежу до кінця бюджетного року без нарахування штрафних санкцій.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
телекомунікаційні послуги – послуги провайдерів
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Олександра Довженка, буд. № 3
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ «ДАТАГРУП»
×
-
Код ЄДРПОУ:
31720260
-
Контактна особа:
Близнюк Ірина Вікторівна 0445380008
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Бродських Сім’ї, 31-33
Ціна пропозиції
93 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.05.2026 12:14
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b17f6dacbbb14d01a04a49f0b65a10db
Ідентифікатор договору:
UA-2026-05-29-004305-a-a1
Постачальник:
ПрАТ «ДАТАГРУП»
×
-
Код ЄДРПОУ:
31720260
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Бродських Сім’ї, 31-33
Номер договору:
2822
Сума договору:
93 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
78 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
телекомунікаційні послуги – послуги провайдерів: 93 600.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
26.05.2026 00:00
Статус:
Підписаний