-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Детектори та аналізатори (Газовий хроматограф з SPL-інжектором, полумʼяно-іонізаційним детектором та автоінжектором для вводу рідких зразків ; УФ-видимий спектрофотометр)
Тендер Prozorro UA-2026-05-29-004199-a
Завершена
2 064 790.00
UAH з ПДВ
Номер:
4553a766ad5b41cb93437b093db1e9af
Внутрішній номер закупівлі:
29380825
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-29-004199-a
Замовник:
КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02883096
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ Бродських Сім'ї, будинок 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Роман Саврицький +380442002916 peugeot.rs@ukr.net http://kndise.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 064 790.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.05.2026 12:05 - 03.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2026 12:05 - 06.06.2026 11:40
Аукціон:
з 08.06.2026 11:04
Період кваліфікації:
06.06.2026 11:40 - 11.06.2026 16:45
Період завантаження договору:
17.06.2026 00:00 - 27.06.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 573 712.00 Газовий хроматограф з SPL-інжектором, полумʼяно-іонізаційним детектором та автоінжектором для вводу рідких зразків
- Лот №2 ₴491 078.00 УФ-видимий спектрофотометр