-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2026-05-29-003830-a
Завершена
127 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
943956f293c3418a80533b2ab2e0f721
Внутрішній номер закупівлі:
29380461
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-29-003830-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАР’ЇВСЬКЕ "ПАЕ" ДЕВЛАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38046827
-
Адреса:
53173, Україна, Дніпропетровська область, село Мар'ївка, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 1Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Матляк +380978038963 olena348@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
127 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.05.2026 11:48 - 03.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2026 11:48 - 06.06.2026 11:40
Аукціон:
08.06.2026 14:52 - 08.06.2026 15:21
Період кваліфікації:
08.06.2026 15:21 - 09.06.2026 10:05
Період завантаження договору:
15.06.2026 00:00 - 25.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴127 500.00 Дизельне паливо