• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт приміщень закладу Красівського ліцею НСР в частині заходів з поліпшення теплостійкості, шляхом заміни дверних блоків на енергоефективні (з поліпшеними теплозберігаючими характеристиками) , що здійснюється під час реалізації проєкту щодо надання грошової допомоги Дитячим фондом Організації Об’єднаних Націй (кошти ЮНІСЕФ)

Завершена

37 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 6eb0aef4f3ae46ffa49f6ee288e8dbf5
Внутрішній номер закупівлі: 29379941
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-29-003307-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Олена ХОРОЛЬСЬКА +380671808331 osvita_2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 37 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.05.2026 11:25 - 03.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.05.2026 11:25 - 06.06.2026 00:00
Аукціон: з 08.06.2026 12:28
Період кваліфікації: 06.06.2026 00:00 - 08.06.2026 12:28
Період завантаження договору: 14.06.2026 00:00 - 24.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴37 000.00 Поточний ремонт приміщень закладу Красівського ліцею НСР в частині заходів з поліпшення теплостійкості, шляхом заміни дверних блоків на енергоефективні (з поліпшеними теплозберігаючими характеристиками) , що здійснюється під час реалізації проєкту щодо надання грошової допомоги Дитячим фондом Організації Об’єднаних Націй (кошти ЮНІСЕФ)