-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електричні кавоварки
Тендер Prozorro UA-2026-05-29-002795-a
Торги не відбулися
62 851.00
UAH без ПДВ
Номер:
df9dae8169594c27bd5477d785fc0f91
Внутрішній номер закупівлі:
29379439
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-29-002795-a
Замовник:
Філія «Центральна станція зв'язку» АТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081394
-
Адреса:
01030, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ В'ЯЧЕСЛАВА ЛИПИНСЬКОГО, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бондар Євгеній Вікторович 380443302463 bondar.y.v@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
62 851.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.05.2026 11:04 - 05.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2026 11:04 - 08.06.2026 00:43
Аукціон:
з 09.06.2026 15:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴62 851.00 Лот 1 - Електричні кавоварки