-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стяжки та хомути
Тендер Prozorro UA-2026-05-29-002248-a
Завершена
100 327.41
UAH з ПДВ
Номер:
6683b9d881794299a6017ceb732ba4bf
Внутрішній номер закупівлі:
29378890
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-29-002248-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
100 327.41 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.05.2026 10:42 - 05.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2026 10:42 - 08.06.2026 10:00
Аукціон:
09.06.2026 15:11 - 09.06.2026 15:34
Період кваліфікації:
09.06.2026 15:34 - 12.06.2026 13:53
Період завантаження договору:
18.06.2026 00:00 - 28.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴100 327.41 Стяжки та хомути