-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ц_26П-174_90910000-9-Послуги з прибирання (Послуги з перевірки та очищення димових каналів та газоходів газовикористовуючого обладнання, що розташоване на об’єктах філії ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування»).
Тендер Prozorro UA-2026-05-29-001451-a
Завершена
240 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
15fecf0f9f284283ba6e8172c380d499
Внутрішній номер закупівлі:
29378086
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-29-001451-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ігор Кондратьєв +380532515489 ihor.kondratiev@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
240 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.05.2026 10:15 - 03.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2026 10:15 - 06.06.2026 12:00
Аукціон:
08.06.2026 12:13 - 08.06.2026 12:42
Період кваліфікації:
08.06.2026 12:42 - 25.06.2026 11:43
Період завантаження договору:
01.07.2026 00:00 - 11.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴240 000.00 Послуги з перевірки та очищення димових каналів та газоходів газовикористовуючого обладнання, що розташоване на об’єктах філії ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування»