-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Розчинники, мастика, праймер, сольвент та інші
Тендер Prozorro UA-2026-05-29-000223-a
Завершена
1 771 192.74
UAH з ПДВ
Номер:
17628b31a1054cbd84d8e9277db26348
Внутрішній номер закупівлі:
29376866
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-29-000223-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Костєва Марія Володимирівна 380676039936 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 771 192.74 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.05.2026 08:31 - 05.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2026 08:31 - 08.06.2026 10:00
Аукціон:
з 09.06.2026 12:55
Період кваліфікації:
08.06.2026 10:00 - 19.06.2026 19:35
Період завантаження договору:
25.06.2026 00:00 - 05.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 771 192.74 Розчинники, мастика, праймер, сольвент та інші