-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Мастильні засоби (Олива турбінна)
Тендер Prozorro UA-2026-05-28-012597-a
Завершена
3 720 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
f76aaf380d184b64931854e36302402d
Внутрішній номер закупівлі:
29376089
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-28-012597-a
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз, будинок, 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кірієнко Ростислав Леонідович 380444612391 kirienko-rl@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 720 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.05.2026 18:35 - 06.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2026 18:35 - 09.06.2026 14:00
Аукціон:
з 10.06.2026 12:52
Період кваліфікації:
09.06.2026 14:00 - 23.06.2026 09:00
Період завантаження договору:
29.06.2026 00:00 - 09.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 720 000.00 Мастильні засоби (Олива турбінна)