-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з виготовлення технічних паспортів на об’єкти нерухомості
Тендер Prozorro UA-2026-05-28-012242-a
Завершена
366 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
7302326a1f1d4010bd66deb6f4acd77d
Внутрішній номер закупівлі:
29375730
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-28-012242-a
Замовник:
Одеська філія ДП "АМПУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38728457
-
Адреса:
65026, Україна, Одеська область, Одеса, Митна пл. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Литвиненко Олексій Вікторович 380487102023 lov@ods.uspa.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
366 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.05.2026 17:27 - 05.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2026 17:27 - 08.06.2026 10:00
Аукціон:
09.06.2026 12:08 - 09.06.2026 12:37
Період кваліфікації:
09.06.2026 12:37 - 25.06.2026 16:38
Період завантаження договору:
01.07.2026 00:00 - 11.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴366 666.67 Послуги з виготовлення технічних паспортів на об’єкти нерухомості