• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з прибирання внутрішньобудинкових приміщень, прибудинкових територій та рекреаційних пунктів Бориспільського надлісництва філії Столичний лісовий офіс"

Завершена

528 689.80 UAH без ПДВ
Номер: cca1751ba2a64db3b0b1f2114fc6d61c
Внутрішній номер закупівлі: 29374973
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-28-011486-a   
Замовник: ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Костюк Тетяна Сергіївна 380976858960 t.kostiuk10@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 528 689.80 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.05.2026 16:36 - 02.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.05.2026 16:36 - 05.06.2026 00:00
Аукціон: 05.06.2026 12:43 - 05.06.2026 13:12
Період кваліфікації: 05.06.2026 13:12 - 11.06.2026 14:53
Період завантаження договору: 17.06.2026 00:00 - 27.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴528 689.80 Послуги з прибирання внутрішньобудинкових приміщень, прибудинкових територій та рекреаційних пунктів Бориспільського надлісництва філії "Столичний лісовий офіс"