• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Лабораторні реагенти Код ДК:021:2015: 33690000-3 - Лікарські засоби різні

Завершена

81 136.61 UAH з ПДВ
Номер: ae5169bc8c2a4828bb834e3505435693
Внутрішній номер закупівлі: 29374479
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-28-010959-a   
Замовник: Державна установа «Національний науковий центр «Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини імені академіка М.Д. Стражеска Національної академії медичних наук України»
Контактна особа: Богдан Булгаков +380442497004 strazheskotender@gmail.com https://strazhesko.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 81 136.61 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.05.2026 16:17 - 02.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.05.2026 16:17 - 05.06.2026 00:00
Аукціон: з 05.06.2026 14:24
Період кваліфікації: 05.06.2026 00:00 - 09.06.2026 16:07
Період завантаження договору: 15.06.2026 00:00 - 25.06.2026 00:00

Тендерна документація

  • Лот №1 ₴46 066.67 Реагенти для імуноферментного аналізу за Кодом ДК:021:2015: 33690000-3 - Лікарські засоби різні(код НК 024:2023 56896 Каспаза-3 IVD (діагностика in vitro), набір, імуногістохімічна реакція з ферментною позначкою)
  • Лот №2 ₴35 069.94 Лабораторні реагенти 5 найменувань за Кодом ДК:021:2015: 33690000-3 - Лікарські засоби різні (коди НК 024:2023/НК 031:2024 58237 Буферний розчинник зразків ІВД, автоматичні/напівавтоматичні системи/ W0103010105 Підрахунок дрібних клітин CBC-реактиви (розчини для очистки/розведення/лізування/проточні рідини, 61165 Реагент для лізису клітин крові ІВД/ W0103010105 Підрахунок дрібних клітин CBC-реактиви (розчини для очистки/розведення/лізування/проточні рідини, 53393 Холестерин ліпопротеїнів високої щільності IVD (діагностика in vitro), реагент/ W01010215 ХОЛЕСТЕРИН ЛІПОПРОТЕЇНІВ ВИСОКОЇ ЩІЛЬНОСТІ, 53462 Тригліцериди IVD (діагностика in vitro ), реагент/ W01010231 ТРИГЛІЦЕРИДИ, 52858 Множинні аналіти газів крові/гемоксіметрія/електроліти IVD, набір, комбінація методів аналізу/ W0101060608 КАЛІБРАТОРИ І СТАНДАРТИ ДЛЯ АНАЛІЗУ ГАЗІВ КРОВІ, ЕЛЕКТРОДИ АБО КАСЕТА)