-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-05-28-008877-a
Завершена
60 903.00
UAH з ПДВ
Номер:
e7cceaeefe444752bf2ed0c2111b3e0a
Внутрішній номер закупівлі:
29372387
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-28-008877-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Хмельницької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26514713
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, М.ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, ВУЛ. ДЕПУТАТСЬКА БУД. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Цинік +380671331620 kmambulance353@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
60 903.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.05.2026 15:02 - 02.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2026 15:02 - 05.06.2026 00:00
Аукціон:
з 05.06.2026 13:40
Період кваліфікації:
05.06.2026 00:00 - 10.06.2026 17:08
Період завантаження договору:
16.06.2026 00:00 - 26.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴60 903.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання