• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Засіб радіоелектронного моніторингу (РЕР)

Завершена

185 333.00 UAH без ПДВ
Номер: 9836065ced1d4e028c21880b83fcc3af
Внутрішній номер закупівлі: 29372302
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-28-008809-a   
Замовник: 2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області
Контактна особа: Ярослав ВОВКОТЕЧА +380993076292 dprz277@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 185 333.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.05.2026 14:59 - 03.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.05.2026 14:59 - 06.06.2026 11:53
Аукціон: 08.06.2026 15:21 - 08.06.2026 15:44
Період кваліфікації: 08.06.2026 15:44 - 10.06.2026 10:32
Період завантаження договору: 16.06.2026 00:00 - 26.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴185 333.00 Засіб радіоелектронного моніторингу (РЕР)