-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів Тент автомобільний (Західне ТУОМ)
Тендер Prozorro UA-2026-05-28-008021-a
Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», яка не вказана в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, вказана у тендерній документації.
Торги не відбулися
26 807.50
UAH без ПДВ
Номер:
ce9d57aa15d448269f2dde65284dd93c
Внутрішній номер закупівлі:
29371529
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-28-008021-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Струк Олександра Ігорівна 380322563311 Struk.OI@ua.energy https://ua.energy/
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
26 807.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.05.2026 14:31 - 08.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2026 14:31 - 11.06.2026 12:00
Аукціон:
з 12.06.2026 15:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴26 807.50 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів Тент автомобільний (Західне ТУОМ)