-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Навчальне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-05-28-007445-a
Завершена
415 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b224154faea344d69ddb925cb895db23
Внутрішній номер закупівлі:
29370948
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-28-007445-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44672934
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, пр-т Берестейський, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вареник Лариса 380672602957 varenyk-l@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
415 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.05.2026 14:24 - 02.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2026 14:24 - 05.06.2026 00:00
Аукціон:
з 05.06.2026 13:52
Період кваліфікації:
05.06.2026 00:00 - 08.06.2026 17:30
Період завантаження договору:
14.06.2026 00:00 - 24.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴415 000.00 Навчальне обладнання