-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини до дробарки КСД-2200
Тендер Prozorro UA-2026-05-28-007219-a
Торги не відбулися
2 740 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
23953870624348a2bb1471ea69cb1283
Внутрішній номер закупівлі:
29370737
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-28-007219-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081389
-
Адреса:
02099, Україна, Київська область, Київ, вул. Санаторна будинок 12/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Стельмащук Олександр Анатолійович 380444652526 stelmashchuk.o.a@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
43620000-5 Частини машин для обробки мінералівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 740 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.05.2026 13:58 - 02.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2026 13:58 - 05.06.2026 00:00
Аукціон:
з 05.06.2026 11:34
Період кваліфікації:
05.06.2026 00:00 - 26.06.2026 16:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 740 000.00 Запасні частини до дробарки КСД-2200