-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Капітальний ремонт дорожнього покриття під'їзду до кладовища в с. Княже Бориспільського району Київської області
Тендер Prozorro UA-2026-05-28-006746-a
Торги не відбулися
951 105.00
UAH з ПДВ
Номер:
774d2736d6214ce4add9b9e86deb04ae
Внутрішній номер закупівлі:
29370253
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-28-006746-a
Замовник:
ВК Ташанської сільської ради Бориспільського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43446648
-
Адреса:
08460, Україна, Київська область, село Ташань, вулиця Центральна 7 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Степанчук Катерина Сергіївна +380988748404 tashanzakupki@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
951 105.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.05.2026 13:36 - 05.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2026 13:36 - 08.06.2026 00:00
Аукціон:
з 08.06.2026 11:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴951 105.00 Капітальний ремонт дорожнього покриття під'їзду до кладовища в с. Княже Бориспільського району Київської області