• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Аптечка медична (ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні)

Завершена

260 000.00 UAH з ПДВ
Номер: d0e2e3f12b1947a9a5df739b05779239
Внутрішній номер закупівлі: 29370124
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-28-006587-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД"
Контактна особа: Олена Чепурко +380633037259 vodatender2025@gmail.com http://aulivoda.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 260 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.05.2026 13:25 - 02.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.05.2026 13:25 - 05.06.2026 08:00
Аукціон: з 08.06.2026 11:21
Період кваліфікації: 05.06.2026 08:00 - 08.06.2026 09:46
Період завантаження договору: 14.06.2026 00:00 - 24.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴260 000.00 Аптечка медична (ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні)