-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021-2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (CPV) (НК 024:2023: 35927 - Давач для вимірювання артеріального тиску одноразового використання; НК 031:2024: Z1203020301 - ІНВАЗИВНІ ІНСТРУМЕНТИ МОНІТОРИНГУ АРТЕРІАЛЬНОГО ТИСКУ)
Тендер Prozorro UA-2026-05-28-005544-a
Завершена
349 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a1be0a5b1b9f43b299084d16dd62792b
Внутрішній номер закупівлі:
29369062
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-28-005544-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна клінічна лікарня" Тернопільської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02001311
-
Адреса:
46002, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Клінічна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Щур +380352525806 medikal-terokkl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
349 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.05.2026 12:28 - 02.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2026 12:28 - 05.06.2026 01:00
Аукціон:
з 08.06.2026 11:58
Період кваліфікації:
05.06.2026 01:00 - 12.06.2026 15:40
Період завантаження договору:
18.06.2026 00:00 - 28.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴349 000.00 ДК 021-2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (CPV) (НК 024:2023: 35927 - Давач для вимірювання артеріального тиску одноразового використання; НК 031:2024: Z1203020301 - ІНВАЗИВНІ ІНСТРУМЕНТИ МОНІТОРИНГУ АРТЕРІАЛЬНОГО ТИСКУ)