• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Послуги з повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки та супутні послуги

Завершена

1 737 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 916851c0615c4bcf9feedc84db470136
Внутрішній номер закупівлі: 29367951
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-28-004433-a   
Замовник: ТОВ "Рівнетеплоенерго"
Контактна особа: Олександра Гарасюк +0674263540 oleksandragarasyuk@ukr.net http://rivneteploenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 737 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.05.2026 11:39 - 02.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.05.2026 11:39 - 05.06.2026 00:00
Аукціон: 05.06.2026 14:07 - 05.06.2026 14:30
Період кваліфікації: 05.06.2026 14:30 - 11.06.2026 15:37
Період завантаження договору: 17.06.2026 00:00 - 27.06.2026 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴13 000.00 Послуги з повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки хімічної та електротехнічної лабораторій ТОВ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Лот №2 ₴329 000.00 Послуги з повірки засобів вимірювальної техніки котелень, ЦТП та КГУ ТОВ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Лот №3 ₴685 000.00 Послуги з ремонту та повірки засобів вимірювальної техніки газового обладнання котелень та КГУ ТОВ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Лот №4 ₴710 000.00 Послуги з повірки будинкових лічильників теплової енергії із супутніми послугами з демонтажу та монтажу