-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ц_26Т-472_30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Запчастини для персональних комп'ютерів та ноутбуків)
Тендер Prozorro UA-2026-05-28-002766-a
Завершена
978 240.00
UAH з ПДВ
Номер:
f4303856c22045739c525226e83f611d
Внутрішній номер закупівлі:
29366271
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-28-002766-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Світлана ЗЕЗЮЛІНА +380532515222 svitlana.zeziulina@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
978 240.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.05.2026 10:43 - 05.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2026 10:43 - 08.06.2026 12:00
Аукціон:
з 09.06.2026 12:00
Період кваліфікації:
08.06.2026 12:00 - 16.06.2026 08:47
Період завантаження договору:
22.06.2026 00:00 - 02.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴978 240.00 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Запчастини для персональних комп'ютерів та ноутбуків)