• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Годинники тактичні військові багатофункціональні у футлярі з логотипом

Завершена

190 000.00 UAH з ПДВ
Номер: e8468522ac194a5990f6eac9b9f7ff65
Внутрішній номер закупівлі: 29366113
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-28-002613-a   
Замовник: КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Контактна особа: Кісова Наталія 380442868567 kisova.n@koda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 18520000-0 Персональні хронометриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 190 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.05.2026 10:44 - 02.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.05.2026 10:44 - 05.06.2026 14:00
Аукціон: 08.06.2026 11:53 - 08.06.2026 12:16
Період кваліфікації: 08.06.2026 12:16 - 08.06.2026 15:58
Період завантаження договору: 14.06.2026 00:00 - 24.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴190 000.00 Годинники тактичні військові багатофункціональні у футлярі з логотипом