-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пісок сіяний
Тендер Prozorro UA-2026-05-28-000761-a
Завершена
50 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
c8e08f63adc547bc9174c641aec131cb
Внутрішній номер закупівлі:
29364271
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-28-000761-a
Замовник:
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Львів" Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
14372923
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, м. Дрогобич, вул. Спортивна, 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Павлюк +380969909221 pavlyuk.oksana.dsns@ukr.net https://mrclviv.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
50 400.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пісок сіяний
Кількість
140 тонна
Період постачання
до 31.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНА АГРОФІРМА "ДНІСТЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03762064
-
Адреса:
81600, Україна, Львівська область, Стрийський р-н місто Миколаїв вул.Володимира Великого будинок 4
Ціна пропозиції
50 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.05.2026 09:14
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7cf3be217e234a1ca9c5dad2405f5223
Ідентифікатор договору:
UA-2026-05-28-000761-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНА АГРОФІРМА "ДНІСТЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03762064
-
Адреса:
81600, Україна, Львівська область, Стрийський р-н місто Миколаїв вул.Володимира Великого будинок 4
Номер договору:
165
Сума договору:
50 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
42 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Пісок сіяний: 360.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.05.2026 00:00 - 15.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.05.2026 09:12
Статус:
Підписаний