• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ліхтарі в асортименті

Торги не відбулися

572 170.00 UAH без ПДВ
Номер: 9f1a6fbbc3b143ef96371a946410e281
Внутрішній номер закупівлі: 29363970
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-28-000454-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Муштук Олена Іванівна 380384263828 mushtuk.olena@khnpp.atom.gov.ua http://www.xaec.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 572 170.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.05.2026 08:52 - 06.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.05.2026 08:52 - 09.06.2026 10:00
Аукціон: з 10.06.2026 14:01
Період кваліфікації: 09.06.2026 10:00 - 16.06.2026 09:09

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴572 170.00 Ліхтарі в асортименті