• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Шафа витяжна лабораторна

501 (508 ІМЗ)

Завершена

80 000.00 UAH з ПДВ
Номер: a78092324c484efb8fbf050d4d26eb99
Внутрішній номер закупівлі: 29363033
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-27-014210-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
Контактна особа: Грищенко Світлана Володимирівна 380442048383 s.hryshchenko@kpi.ua https://kpi.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 80 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.05.2026 19:42 - 01.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.05.2026 19:42 - 04.06.2026 00:00
Аукціон: з 04.06.2026 11:55
Період кваліфікації: 04.06.2026 00:00 - 09.06.2026 16:05
Період завантаження договору: 15.06.2026 00:00 - 25.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴80 000.00 Шафа витяжна лабораторна