• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Годинники чоловічі та жіночі у подарунковому футлярі

Завершена

450 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 06c7db06b7804b51aa19432efae40370
Внутрішній номер закупівлі: 29362530
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-27-013731-a   
Замовник: КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Контактна особа: Кісова Наталія 380442868567 kisova.n@koda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 18520000-0 Персональні хронометриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 450 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.05.2026 17:51 - 01.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.05.2026 17:51 - 04.06.2026 12:00
Аукціон: з 05.06.2026 11:51
Період кваліфікації: 04.06.2026 12:00 - 05.06.2026 16:19
Період завантаження договору: 11.06.2026 00:00 - 21.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴450 000.00 Годинники чоловічі та жіночі у подарунковому футлярі