• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з комплексного прибирання внутрішньобудинкових приміщень, прибудинкових територій Іванківського надлісництва філії "Столичний лісовий офіс"

Завершена

520 422.60 UAH без ПДВ
Номер: bfea258e04864546babc8456da71db7f
Внутрішній номер закупівлі: 29361909
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-27-013105-a   
Замовник: ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Костюк Тетяна Сергіївна 380976858960 t.kostiuk10@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 520 422.60 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.05.2026 16:55 - 01.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.05.2026 16:55 - 04.06.2026 00:00
Аукціон: 04.06.2026 11:00 - 04.06.2026 11:35
Період кваліфікації: 04.06.2026 11:35 - 15.06.2026 14:20
Період завантаження договору: 21.06.2026 00:00 - 01.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴520 422.60 Послуги з комплексного прибирання внутрішньобудинкових приміщень, прибудинкових територій Іванківського надлісництва філії "Столичний лісовий офіс"