-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труби та компенсатори сальникові згідно ДК 021:2015 код 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Тендер Prozorro UA-2026-05-27-012807-a
Завершена
13 107 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
542ec446f2e543f2b8efbfbb31117676
Внутрішній номер закупівлі:
29361618
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-27-012807-a
Замовник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бурмістров Кирило Вікторович 380974526056 burmistrov.kv@teploseti.zp.ua http://teploseti.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
13 107 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.05.2026 16:43 - 01.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2026 16:43 - 04.06.2026 09:00
Аукціон:
з 05.06.2026 15:51
Період кваліфікації:
04.06.2026 09:00 - 05.06.2026 15:41
Період завантаження договору:
11.06.2026 00:00 - 21.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴13 107 000.00 Труби та компенсатори сальникові згідно ДК 021:2015 код 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби