• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комп'ютерне обладнання та ЗІП

Торги не відбулися

115 456.60 UAH без ПДВ
Номер: 63a69abd2fc9458b82a056fbb150cee7
Внутрішній номер закупівлі: 29361445
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-27-012630-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Мельник Анатолій Анатолійович 380384263830 melnyk.anatolii@khnpp.atom.gov.ua http://www.xaec.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 115 456.60 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.05.2026 16:36 - 05.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.05.2026 16:36 - 08.06.2026 09:00
Аукціон: з 09.06.2026 13:29

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴115 456.60 Комп'ютерне обладнання та ЗІП