• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні

Завершена

490 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 79510c8cc3dd47f1b5da318c17ce65ad
Внутрішній номер закупівлі: 29360857
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-27-012018-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШНІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Мінькова Надія Юріївна 380931603448 22201472vml@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 490 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.05.2026 16:14 - 01.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.05.2026 16:14 - 04.06.2026 00:00
Аукціон: з 04.06.2026 11:09
Період кваліфікації: 04.06.2026 00:00 - 04.06.2026 13:44
Період завантаження договору: 10.06.2026 00:00 - 20.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴490 000.00 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні